Курси НБУ $ 44.78 € 51.83
На Волині затримали нелегала з Азербайджану: іноземця чекає примусове повернення

Операція «Мігрант».

Фото: facebook.

На Волині затримали нелегала з Азербайджану: іноземця чекає примусове повернення

Чоловік проведе пів року у пункті тимчасового перебування іноземців

Під час проведення заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники Управління міграційної поліції ГУНП у Волинській області виявили у Луцьку громадянина Азербайджану та доставили його до Управління ДМС у Волинській області.

Про це повідомляє Міграційна служба Волинської області.

Іноземець порушив правила перебування на території України та не виконав у встановлений строк законне рішення про примусове повернення.

Працівники УДМС притягнули його до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 203 КУпАП та прийняли рішення про примусове видворення за межі України.

За рішенням Луцького міськрайонного суду громадянина Азербайджану поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців строком на шість місяців — для забезпечення виконання рішення про примусове видворення.

УДМС у Волинській області нагадує іноземцям та особам без громадянства: дотримання вимог міграційного законодавства України є обов’язковим. Ігнорування законних рішень державних органів може мати наслідком адміністративну відповідальність та примусове видворення.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У центрі Луцька тимчасово перекриють рух транспорту.

Реклама Google

Telegram Channel