Курси НБУ $ 44.70 € 51.87
Набрид гавкіт: 6 років в’язниці отримав чоловік, який убив собаку матері

За вбивство Кузі чоловік отримав 6 років в'язниці.

Фото Прокуратури Києва.

Набрид гавкіт: 6 років в’язниці отримав чоловік, який убив собаку матері

У Києві чоловіка, який кинув мальтійську болонку об підлогу, засуджено до 6 років позбавлення волі

  Про це повідомили в столичній прокуратурі.

«За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Голосіївської окружної прокуратури міста Києва оголошено обвинувальний вирок 34-річному чоловіку, обвинуваченому у вбивстві собаки.

Киянин, який мешкав з матір’ю та братом, зайшов у кімнату, де була мальтійська болонка його матері. Песик на прізвисько Кузя почав гавкати, що не сподобалось чоловіку. Він схопив собаку та силою викинув в коридор, пес вдарився об підлогу.  Від отриманих травм собака загинув.

В жовтні 2025 року обвинувальний акт щодо чоловіку було скеровано до суду.

Вироком суду чоловіка визнано винним у жорстокому поводженні з твариною, вчиненому активним способом (ч. 3 ст. 299 КК України).

Також цього ж чоловіка судили за крадіжку з машини, яку її власниця не зачинила (ч.4 ст.185 КК України).

За сукупністю злочинів обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі. Наразі він перебуває під вартою.

Досудове розслідування здійснювалось Голосіївським УП ГУНП в м. Києві», - йдеться у повідомленні.

 

 

Реклама Google

 

Telegram Channel