ВСЯКА ВСЯЧИНА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73

ВСЯКА ВСЯЧИНА

Американець Роберт Паллад, який свого часу виявив затонулий “Титанік”, має намір у серпні розпочати пошуки Ноєвого ковчега. Колишній морський офіцер, якому вдалося виявити місце перебування не лише славетного корабля, а й затонулих давньогрецьких та понтійських суден, опиратиметься у своїх пошуках лише на біблійну історію про ковчег.

ДЕ ШУКАТИ НОЄВ КОВЧЕГ?
Американець Роберт Паллад, який свого часу виявив затонулий “Титанік”, має намір у серпні розпочати пошуки Ноєвого ковчега.
Колишній морський офіцер, якому вдалося виявити місце перебування не лише славетного корабля, а й затонулих давньогрецьких та понтійських суден, опиратиметься у своїх пошуках лише на біблійну історію про ковчег.
Судячи з усього, американець здійснить сходження на Арарат — саме на його вершині, під кригою гірського озера, бачили щось дуже схоже на великий корабель. Про цей факт уже давно точаться дискусії у наукових колах. І не тільки у Вірменії.
СТО ДОЛАРІВ ЗА ПЛЯШКУ ШАМПАНСЬКОГО
Артемівський завод презентуватиме свою колекцію шампанських вин 15-річної витримки на лондонському аукціоні “Сотбіс”. Стартова ціна становитиме 100 доларів за пляшку. Раритетне артемівське шампанське з витримкою 15 років виготовлено партією трохи більше, як 2000 пляшок. Кожна з них одержить свій номер, який напишуть на дерев’яній упаковці. Більшу частину цієї продукції завод обіцяє реалізувати в Україні.
ТРЕБА ЇСТИ ХЛІБ З МАСЛОМ
Дослідження показали, що діти раннього віку, які регулярно їли продукти, що містять молочні жири — сливки, масло і білий хліб — рідше захворювали астмою. Велика кількість овочів і соків також знижує захворювання духовицею, але в меншій мірі. Вважається, що поширення астми, екземи і алергічних захворювань пов’язано із зниженням кількості насичених жирів і підвищенням кількості поліненасичених жирних кислот.
ПАМ’ЯТНИК САНТЕХНІКУ
Приморський Бердянськ продовжує дивувати своїми неординарними скульптурами. Кілька років тому тут з’явились бронзові “Крісло бажань” і монумент “Бичку-годувальнику” — знаменитій азовській рибці, яка врятувала місцеве населення від голоду у важкі часи.
Нинішнього літа на Приморській площі Бердянська з каналізаційного колодязя несподівано “виліз” бронзовий “лицар гайки і сантехніки”, якого народ охрестив “дядьком Михайлом”. Немає відбою від бажаючих сфотографуватися біля такого пам’ятника.
КОМП’ЮТЕР У КИШЕНІ
В Україні розпочалося серійне виробництво кишенькового персонального комп’ютера “Версія Vesta”. Його можна використовувати як у бізнесі, так і для розваг. До української мови пристосована як операційна система, так і докладна документація з КПК. Габарити міні-комп’ютера 121,7х76,8х11 мм, роздрібна ціна — 299 доларів.