ДРУГЕ ЖИТТЯ П’ЯТОЇ ШАХТИ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

ДРУГЕ ЖИТТЯ П’ЯТОЇ ШАХТИ

Ще кілька років тому п’яте вугільне підприємство Нововолинська вважалось неперспективним, яке має закриватись...

Ще кілька років тому п’яте вугільне підприємство Нововолинська вважалось неперспективним, яке має закриватись. Правда, до цього справа не дійшла. Але нестача коштів на технічне переоснащення лав автоматично відкидала цю шахту до розряду найгірших. Переламати ситуацію вдалось завдяки грошовій ін’єкції у 2,4 мільйона гривень, виділеній у листопаді минулого року облдержадміністрацією з коштів Фонду соцстраху для створення нових робочих місць та придбання устаткування, необхідного для введення в дію нової лави.
Щоб пересвідчитись, наскільки ефективно використовуються кошти, виділені для створення нових шахтарських робочих місць, у Нововолинську на шахті № 5 побував перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Панчишин. Разом з міським головою Віктором Сапожніковим, генеральним директором виробничого об’єднання “Волиньвугілля” Леонідом Гочачком, директором шахти № 5 Євгеном Німим він спустився під землю. У лаві всі й побачили, як експлуатується обладнання, в яких умовах працюють гірники, поспілкувався з ними.
— Після зустрічі з шахтарями, — сказав Володимир Панчишин,— переконався, що їм доводиться нелегко. І в цьому році робитимемо все для того, аби частина передбачених коштів потрапила до них. Шахтарі для своєї нелегкої праці повинні мати нормальні умови.
За словами генерального директора ВО “Волиньвугілля” Леоніда Гочачка, ця фінансова підтримка дала друге життя п’ятій шахті. При нормальній експлуатації обладнання, ефективній праці це підприємство працюватиме успішно мінімум десять років, даватиме якісне вугілля.
Алла ЛІСОВА.