’СТАРОРУСЬКА УЛЮБЛЕНА’ ВИЯВИЛАСЬ ФАЛЬШИВКОЮ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

’СТАРОРУСЬКА УЛЮБЛЕНА’ ВИЯВИЛАСЬ ФАЛЬШИВКОЮ

На Волині був проведений комплекс заходів по виявленню фактів виготовлення, зберігання і збуту фальсифікованої спиртогорілчаної продукції...

На Волині був проведений комплекс заходів по виявленню фактів виготовлення, зберігання і збуту фальсифікованої спиртогорілчаної продукції.
Як нам повідомив перший заступник начальника УМВС України в області — начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Віталій Грицак, співробітниками управління спільно з працівниками Департаменту адміністрування акцизного збору, контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів і представниками управління захисту прав споживачів була проведена перевірка діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю лікеро-горілчаною продукцією.
У ході проведення комплексу заходів перевірені 55 суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією горілчаної продукції. Для проведення дослідження вилучено 230 пляшок алкогольної продукції, знято з реалізації 400 пляшок алкогольних напоїв для з’ясування якості та джерела надходження. Зокрема, співробітниками УБОЗ УМВС України в області проведена перевірка магазину, розташованого в селі Цміни Маневицького району. Тут вилучені горілчані вироби “Українська з перцем” (виробник — ТзОВ “АЛГЗ—Плюс” м.Артемівськ Донецької області), горілка “Староруська улюблена” (виробник — ТзОВ “Мак і Дон” м.Макіївка Донецької області). Коди регіону, що зазначені на акцизних марках нового зразка, не відповідають місцю знаходження підприємства-виробника цієї продукції. Проводиться перевірка.