Після такого посушливого літа, здавалось би, нинішня осінь не буде щедрою для любителів полювання за боровиками та їхніми братами–сестрами. Де там! Ваші фото яскраво свідчать, що недарма Волинь іздавна називають грибним краєм!..
Після такого посушливого літа, здавалось би, нинішня осінь не буде щедрою для любителів полювання за боровиками та їхніми братами–сестрами. Де там! Ваші фото яскраво свідчать, що недарма Волинь іздавна називають грибним краєм!
Он Василь Лебідь із села Пустинка Любомльського району похвалився свіжими лісовими трофеями, які тримає в руках його 4-річна онука Сашунька. А Олександр Михайлов із села Дідичі Ківерцівського району написав: «Нам і до лісу йти не треба, бо оці грибочки знайшли з одинадцятимісячною донечкою Соломійкою прямо під березою, що росте біля нашого городу».
Нагадаємо, щоб ваша світлина потрапила на сторінки «Волині-нової», надішліть її на нашу електронну скриньку — [email protected]або поштову адресу редакції: 43025, м. Луцьк, просп. Волі, 13 з обов’язковою позначкою «CуперТрофей-2015».