НЕСПОДІВАНА ВІДСТАВКА ЧИНОВНИКА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.41 € 32.34

НЕСПОДІВАНА ВІДСТАВКА ЧИНОВНИКА

За п’ять місяців до президентських перегонів у коридорах ратнівської районної влади відбулась перестановка кадрів...

За п’ять місяців до президентських перегонів у коридорах ратнівської районної влади відбулась перестановка кадрів. Несподівано для багатьох, навіть для своїх колег, написав заяву на звільнення за власним бажанням заступник голови райдержадміністрації Анатолій Хомік, який курирував питання промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та комунального господарства. На цій посаді він відпрацював шість років. Керівник апарату райдержадміністрації Валентина Краглик, коментуючи цю відставку для газети “Волинь”, сказала, що вона не була несподіваною. Анатолій Дмитрович, мовляв, пішов “за станом здоров’я”. Сам же “відставник” цю тезу категорично спростував, стверджуючи, що в нього із здоров’ям все гаразд. Але розповісти про справжню причину звільнення бажання поки що не виявив.
Втім, у розпорядженні, яке видав голова райдержадміністрації Микола Круглій, зазначається, що Анатолій Хомік звільнений з посади за згодою сторін у зв’язку з переходом на іншу роботу. Отож, після відставки Хомік без роботи не залишився. Нині він очолює відділ збуту електроенергії в Ратнівській філії ВАТ “Волиньобленерго”.
Щодо вакантної посади заступника голови райдержадміністрації, то її обійняв Тимофій Новік, який до цього працював директором територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян. А ще він — голова районної організації провладної партії “Демократичний союз”.
Іван КАПІТУЛА.