Злочинів у Луцьку побільшало
За перше півріччя у чергову частину луцького відділу поліції надійшло понад 23,5 тисячі повідомлень.
Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ
Про це повідомив на засіданні постійної комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Луцької міської ради начальник луцьких правоохоронців Олег Кічук.
У місті з початку року не сталося жодного вбивства, розкриті усі злочини, пов'язані з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, а також 7 із 9 розбійних нападів.
За півроку в обласному центрі зареєстровано більше 2,5 тисячі злочинів. Це значно більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Разом із тим слід відзначити, що у місті з початку року не сталося жодного вбивства, розкриті усі злочини, пов'язані з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, а також 7 із 9 розбійних нападів. Найбільше турбують луцьких правоохоронців кадрові проблеми, зокрема, недостатність дільничних інспекторів і слідчих.