Волинський священик – тричі студент!!!
Від сьогодні голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу Української православної церкви Московського патріархату протоієрей Валентин Марчук починає навчання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки
Підвищуватиме свій освітній рівень одразу у трьох магістратурах: з права, соціальної роботи та психології. Отець Валентин має хорошу духовну освіту, але вимоги сучасності і до духовних пастирів сьогодні значно зросли.
Отець Валентин підвищуватиме свій освітній рівень одразу у трьох магістратурах: з права, соціальної роботи та психології.
Тому знання з права, соціальної роботи, психології, отримані у світському навчальному закладі, будуть корисними і священику. Це необхідно для повноцінної єпархіальної, соціальної, місіонерської роботи.