Курси НБУ $ 38.34 € 41.60

В окупованому Торезі звучав Гімн України!

1 вересня на урочистій шкільній лінійці в цьому донецькому місті включили наш славень! Терористи шоковані і терміново проводять розслідування

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Денис Казанський, опублікувавши відповідний документ з викладом цього «одіозного інциденту», надісланого з Тореза, пише «Українська правда».Тепер там розбір польотів, партзборів, догани. Загалом той самий совок, про якого вони так довго мріяли.«Повідомляємо, що 1.09.2016 р. в Торезі стався одіозний інцидент. А саме: 1.09.2016 в школі№ 10 під час проведення урочистої лінійки, в якості музичного оформлення, був включений Гімн України», – говориться в «документі», підписаному якимось «Торезским відділення Громадського руху «Донецька республіка».


Далі в цій папері значиться: «Трапилося дало негативний резонанс по всій Республіці! Проводиться розслідування за цим фактом!».


У коментарі до даної інформації журналіст Казанський написав: «Тепер там розбір польотів, партзборів, догани. Загалом той самий совок, про якого вони так довго мріяли».


 


 


 

Telegram Channel