Курси НБУ $ 38.48 € 41.54
І квіти перетворились на 30 000 гривень для поранених бійців!!!

Волинь-нова

І квіти перетворились на 30 000 гривень для поранених бійців!!!

Напередодні 1 вересня педагогічний колектив Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука закликав батьків взяти участь в акції збору коштів замість святкових букетів. Як ми вже повідомляли, гроші передбачалися для двох бійців, які воювали на Сході

Сергій НАУМУК


Василь Кропива служив у 51 бригаді. Вижив під час розстрілу під Волновахою. Проте майже втратив зір. Боєць переніс сім операцій. У червні цього року Василя прооперували у Сербії. Йому терміново необхідна ще одна операція.


Андрій Луцик служив у 80 бригаді. Воював у Донецькому аеропорту. У січні 2015 року кіборг отримав важкі обмороження кінцівок. Нині готується до складної операції з відновлення кінцівок у клініці Шалімова.Молодці, 21-а гімназія! Ваш крок – суперблагородний!Гімназисти дружно відгукнулися на заклик, адже чудово розуміють: життя та здоров’я бійців дорожче за квіти.


 


 


Як повідомила «Волині-новій» заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Коваль, усього за день було зібрано близько 30 тисяч гривень. Проте збір коштів триває. Молодці!


 

Telegram Channel