Волинянина судитимуть за спробу контрабанди особливо небезпечного наркотичного засобу
Прокуратурою Волинської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про замах на контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинений 22-річним мешканцем Рожищенського району.
За контрабанду особливо небезпечних наркотичних засобів передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 10 років.
05 лютого цього року чоловік під час перетину кордону через митний пост «Ягодин» намагався перемістити до Республіки Польща особливо небезпечний наркотичний засіб – марихуану.
Його обвинувачують у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.2 ст. 305 Кримінального кодексу України.
За санкцією ч.2 ст. 305 КК України за контрабанду особливо небезпечних наркотичних засобів передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 10 років, – повідомляє Прес-секретар прокуратури області.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)