Курси НБУ $ 36.66 € 39.65

Маєш 18 років? Отримуй 500 євро!

Щоправда, не в нас. А в Італії. Тамтешній уряд прийняв постанову, що з нагоди повноліття кожен італієць чи молодий іноземець (тобто, українці в Італії теж) отримає по 500 євро

Гроші можна буде витратити на книжки, походи в музеї, кіно, концерти, театри чи поїздки в національні парки. Ініціатива стартує 15 вересня і триватиме до кінця року, пише wz.lviv.ua з посиланням на GazetaUkrainska.Гроші можна буде витратити на книжки, походи в музеї, кіно, концерти, театри чи поїздки в національні парки.Такий подарунок на 18-й день народження отримають 575 тисяч осіб, які досягли повноліття. Акція обійдеться уряду в 290 млн євро. «Ініціатива нагадає молоді, що вона належить до громади, яка вітає їх із досягненням повноліття. Це також зверне їхню увагу на те, наскільки важливе культурне зростання як для розвитку себе як особистості, так і для зміцнення основи нашого суспільства», — заявив представник італійського парламенту Томмазо Наннічіні.


Молодь зможе розпоряджатися грошима за допомогою спеціального додатку для смартфонів, а сплачувати за покупки можна буде онлайн і карткою в магазинах чи касах.


2017-го італійський уряд планує впровадити подібний бонус для вчителів. Хочуть стимулювати їх розвивати професійні здібності.

Telegram Channel