Кабмін схвалив новий законопроект про спецконфіскацію
Цей механізм дозволить конфісковувати активи підсудних, походження яких вони не можуть пояснити
Цей механізм дозволить до вироку суду конфісковувати в держбюджет активи підсудних, походження яких вони не можуть пояснити.
Кабінет Міністрів внесе у Верховну Раду новий законопроект про конфіскацію активів громадян, набутих на необґрунтовані доходи, пише LB.ua. Відповідний законопроект схвалили на засіданні уряду.
"Український уряд вносить у Верховну Раду України проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення стягнення до держбюджету необґрунтовано отриманих активів", - заявив під час представлення законопроекту міністр юстиції Павло Петренко.
За його словами, цей механізм дозволить до вироку суду конфісковувати в держбюджет активи підсудних, походження яких вони не можуть пояснити.
