Курси НБУ $ 38.42 € 41.72

Вимагають звільнити вчителя, що змушує читати «Отче наш»

На Вінниччині батьки школярів збунтувалися проти педагога, яка забороняє учням позіхати на уроці, бо у них може вселитися злий дух. Якщо ж таке трапляється — радить перехрестити рот


Дорослі вважають, що через такі методи у дітей може виникнути депресія і стресА ще вона змушує читати перед уроком молитву «Отче наш», розповіли «Надзвичайні новини». Тепер учні 5-го класу та їх батьки збирають підписи, аби звільнити вчительку української мови, яка «захищає дітей від негативних енергій». Дорослі вважають, що через такі методи у дітей може виникнути депресія і стрес.


Сама ж учителька Таміла Очеретна всі звинувачення відкидає і винною себе ні в чому не вважає, хоча прихильність до надприродних сил підтверджує. «Коли людина позіхає, опускається енергія негативу, ліні. Я учням говорила про це і пояснила, що через це їм буде дуже важко працювати на наступних уроках», розповідає вчителька. Поки звільнити вчительку підстав немає. Їй запропонували написати пояснення. Батьки ж обіцяють таки домогтися звільнення педагога.


 


 

Telegram Channel