ЩО ВИМАГАЛИ МОЛОДІ СОЦІАЛІСТИ? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

ЩО ВИМАГАЛИ МОЛОДІ СОЦІАЛІСТИ?

Одночасно в майже двох десятках обласних центрів і великих міст України відбулась Всеукраїнська акція протесту, яку організувала Спілка молодих соціалістів...

Одночасно в майже двох десятках обласних центрів і великих міст України відбулась Всеукраїнська акція протесту, яку організувала Спілка молодих соціалістів.
У Луцьку група молодих соціалістів, студентів Волинського державного університету імені Лесі Українки, Луцького технічного і Луцького гуманітарного університетів пікетувала з плакатами і транспарантами в руках облдержадміністрацію. Представників преси і перехожих ознайомлювали з вимогами — негайно вивести український контингент з Іраку, припинити гоніння на газету «Сільські вісті», прийняти нормативно-правові акти, які б обмежували розміри плати за навчання у вузах всіх рівнів акредитації. Вимоги учасників цієї акції, як сказав її організатор, голова обласної організації Спілки молодих соціалістів України, депутат Луцької міської ради Сергій Кічий, будуть передані керівництву облдержадміністрації.