БЕНЗИН ІЗ СМІТТЯ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

БЕНЗИН ІЗ СМІТТЯ

Київська компанія «Екокомінвест» запропонувала революційний метод переробки відходів...

Те, що побутове і промислове сміття можна переробляти на будівельні матеріали і навіть на метиловий спирт, відомо давно, але ніхто чомусь не брався за розробку цієї багатообіцяючої технології. Сміття, щоб його позбутись, в кращому випадку спалювали. І ось київська компанія «Екокомінвест» на екологічній виставці запропонувала революційний метод переробки відходів.
Спеціалісти компанії розробили технологію багатообіцяючого виробництва на основі сміття. Продуктивність одного такого заводу досягатиме тисячу тонн на добу переробки твердих побутових відходів і органічної сировини, з яких одержуватимуть метиловий спирт, вуглець, будівельні матеріали й інші види продукції. «Екокомінвест» вже веде інтенсивну підготовку до серійного випуску обладнання унікального переробного комплексу.
Основою цього комплексу є реактор, в якому під дією високих температур органічні сполуки розкладаються з одержанням вуглецю, синтез-газу і розплавлених твердих мінеральних залишків. Далі йде процес перетворення синтез-газу у метиловий спирт чи бензин. Впровадження такої технології відкриває чудові перспективи позбутися, нарешті, отої загрозливої маси різного роду відходів, які гниють на сміттєзвалищах, розкидані в лісах і понад дорогами, забруднюючи навколишню природу. А для великих міст — це справжній порятунок, бо ж вони вже задихаються у прямому і переносному значенні від сміття. Не говорячи вже про велику вигоду, яку це несе як альтернативне джерело одержання палива, яке останнім часом так різко виросло в ціні.