Угорщина виділить 50 млн євро на будівництво дороги «Берегово-Мукачево»
Міністри закордонних справ України та Угорщини домовилися про початок інвестування в ряд інфраструктурних проектів у Закарпатській області
Про це вони повідомили на брифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».
Як повідомив міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, Угорщина готова надати 50 млн євро в рамках проекту будівництва об'їзної дороги навколо Берегово, а також дороги, яка б з'єднала Берегово і Мукачево.
До кінця 2017 року запрацює оновлений термінал для вантажних автомобілів в пункті пропуску «Берегшурань-Лужанка».
«Сьогодні ми погодили часові рамки для розробки інфраструктурних проектів на Закарпатті, для п'яти інфраструктурних проектів. А також ми будемо починати інвестувати в один із проектів - це окружна дорога навколо Берегово, яка веде до кордону», - сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
У ході переговорів сторони також обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва, відкриття нових пунктів пропуску, а також питання впровадження спільного митного і прикордонного контролю.
Також повідомляється, що до кінця 2017 року запрацює оновлений термінал для вантажних автомобілів в пункті пропуску «Берегшурань-Лужанка».
«Що стосується пункту пропуску Берегшурань-Лужанка, то на угорській стороні буде побудований до кінця 2016 року термінал для вантажівок, що означає, що з відповідною роботою з української сторони до кінця 2017 року можна буде передати термінал», - сказав Сійярто.
Він зазначив, що також розпочата робота по підготовці до відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Україною