Американська танкова бригада буде у Польщі
Варшава робить усе можливе для посилення обороноздатності у випадку можливого нападу Кремля
Рівень агресивних дій Росії останнім часом перевищив всі допустимі рамки політичного протистояння. Про це заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич.
«Рівень озброєння Росії і її агресивних дій, особливо в останній період, є нечуваним, небувалим і виходить за рамки нормального політичного спору», – цитує його слова «Укрінформ».
Росію не варто боятися, але потрібно усвідомлювати, що вона систематично прагне до «дестабілізації Європи, дестабілізації політичного ладу в Європі».
Мацеревіч додав, що Росію не варто боятися, але потрібно усвідомлювати, що вона систематично прагне до «дестабілізації Європи, дестабілізації політичного ладу в Європі».
За його словами, неправдивим є теза, що НАТО жодним чином на це не реагує. Він, зокрема, зазначив, що в січні в Польщі буде розміщено підрозділ танкової бригади США.
Мацеревіч зазначив, що Варшава також робить все можливе для посилення обороноздатності польської армії. Зокрема, мова йде про реформування системи управління армією, а також створення військ територіальної оборони країни.