Підвальних злодіїв піймали на гарячому
Чоловіки обкрадали жителів Ковеля. Поліцейські піймали зловмисників та відкрили кримінальне провадження
Зловмисники, зірвавши навісний замок на дверях, винесли речі та продукти харчування.
3 листопада, близько 4 години ранку під час служби співробітники Ковельського відділу поліції звернули увагу на увімкнене світло в підвалі однієї з багатоповерхівок. Під час перевірки правоохоронці виявили двох чоловіків, котрі намагались винести викрадені речі, інформує сектор комунікації поліції Волині.
До Ковельського відділу поліції звернулося троє жителів міста. Вони повідомили, що з 1 по 3 листопада невідомі обікрали їх підвали. Зловмисники, зірвавши навісний замок на дверях, винесли речі та продукти харчування.
Встановили, що до крадіжок причетні четверо місцевих хлопців, з яких троє 17-річних та один 21-річний. Найстарший із зловмисників уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок.
Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.
Правоохоронці перевіряють інформацію щодо причетності зловмисників до вчинення аналогічних злочинів на території міста. Триває слідство.