Курси НБУ $ 44.67 € 51.06
ПОГОДА: зима полякала і відступила (Карта)

Волинь-нова

ПОГОДА: зима полякала і відступила (Карта)

За прогнозом чергового синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Алли Адамської, сьогодні, 22 листопада, хмарно з проясненням, без істотних опадів

Вітер південно-східний, 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря по області – 4 – 9, у Луцьку – 5 – 7  градусів тепла.



Найтепліше 22 листопада було в 2002 році – плюс 13,5 градуса, найхолодніше – 1998-го – мінус 14 градусів.



За багаторічними спостереженнями, найтепліше 22 листопада було в 2002 році – плюс 13,5 градуса, найхолодніше – 1998-го – мінус 14 градусів.


У наступні дві доби очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний, 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря по області вночі  – від мінус 2 до плюс 3, вдень –  4 – 9 градусів тепла.


Народний прогноз погоди:


Цього дня вшановується пам’ять преподобної Матрони. У народі день цей називався Мороз Матрона.


Селяни помітили, якщо гусак вийде на лід, продовження осені буде без морозів. А іній на деревах, навпаки, передвіщав мороз. Якщо на Матрону буде туман – до відлиги.


Карта погоди – Український гідрометеоцентр.

Telegram Channel