Курси НБУ $ 44.67 € 51.06

Після пожежі у нічному клубі 14 людей опинились в лікарні (ВІДЕО)

У Львові близько 2-ї години ночі 27 листопада в розважальному центрі «МІ100» сталася пожежа у результаті якої довелося евакуйовувати відвідувачів

«Рятувальники, прибувши на місце події, виявили загорання на площі 50 кв.м. Оцінивши ситуацію, що виникла, було прийнято рішення про проведення негайної евакуації відвідувачів розважального центру. Загалом вогнеборці евакуювали 250 осіб», - йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.


Ще 8 людей не змогли самостійно покинути приміщення клубу. Рятувальники винесли їх із приміщення на свіже повітря і передали медикам.



Госпіталізовано 14 осіб, з них двоє перебувають у реанімації у важкому стані.



В результаті пожежі до лікувальних закладів звернулося 22 людини. Госпіталізовано 14 осіб, з них двоє перебувають у реанімації у важкому стані.


В 2:54 пожежа була локалізована та о 3:51 повністю ліквідована.


"Складність гасіння пожежі полягала у щільній задимленості приміщення, яке виникло внаслідок загорання. Вогнеборцям довелося проводити рятувальну операцію  та ліквідовувати займання в апаратах захисту органів дихання", - відзначили в ДСНС.


(Увага: нецензурна лексика!)



Відео Rumbam Bar.


Відзначається, що серед відвідувачів була сильна паніка, що значно ускладнило процес евакуації. До ліквідації пожежі залучили 49 рятувальників і 14 одиниць спецтехніки. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Telegram Channel