Курси НБУ $ 44.67 € 51.06

Україна отримає 600 мільйонів євро від ЄС, якщо ухвалить експорт деревини (Відео)

24 листопада в Брюсселі Петро Порошенко пообіцяв скасувати заборону на неї

 «Однією з умов отримання траншу є зобов’язання України не запроваджувати нові торговельні бар’єри, що суперечать договору про вільну торгівлю, який підписаний між ЄС та Україною. Є реальна можливість упродовж грудня цей законопроект (про скасування заборони експорту деревини – Ред.) ухвалити. У такому випадку виплату траншу ми можемо зробити вже у січні», – зазначив віце-президент Європейської комісії з питань європейського та соціального діалогу Валдіс Домбровскіс.


Як повідомляє «Економічна правда» з посиланням на «Громадське», на саміті Україна – ЄС, що відбувся 24 листопада в Брюсселі, Петро Порошенко пообіцяв скасувати заборону на експорт деревини.



Європейський союз переніс третій транш фінансової допомоги Україні у розмірі 600 млн євро на 2017 рік. 



Раніше голова представництва ЄС в Україні Юґ Мінґареллі заявляв, що Євросоюз очікує від України скасування заборони на експорт лісу та врегулювання питання соціальної допомоги внутрішнім переселенцям для надання чергового траншу макрофінансової допомоги в 600 мільйонів євро.


Нагадаємо, Європейський союз переніс третій транш фінансової допомоги Україні у розмірі 600 млн євро на 2017 рік. 


Причиною відстрочки траншу стало невиконання умов ЄС. Зокрема, прийняття ряду законів.


22 травня 2015 року Україна та ЄС підписали Меморандум щодо отримання Україною макрофінансової допомоги у 1,8 млрд євро, яка надходить трьома траншами.


Telegram Channel