У Києві виявили квартиру скарбів «Кровосісі Папєрєдніка» (фото)
Старовинні ікони, стародруки, оригінали робіт Іллі Рєпіна – і ще сила-силенна всього
Подробиці виявлення «скарбів Миколи Азарова» виклав на своїй сторінці у Facebook виконувач обов’язків голови Національної поліції Вадим Троян:
А ще столове срібло, пам’ятні монети, нагородна зброя з дозволами на ім’я «прем’єра-втікача» і навіть козацька шабля.
«Київські поліцейські виявили квартиру із речами «прем’єра-втікача» Азарова.
Квартира-склад, набита господарськими сумками з коштовними речами та творами мистецтва, знаходилась у Дарницькому районі столиці. Поліцейські натрапили на неї під час відпрацювання. Отримавши усі дозвільні документи, оперативники разом із адвокатом зайшли у квартиру.
Десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова. А ще столове срібло, пам’ятні монети, нагородна зброя з дозволами на ім’я «прем’єра-втікача» і навіть козацька шабля.
Також у квартирі були знайдені нагороди та привітання від керівництва РФ, які політемігрант-невдаха отримував навіть під час трагічних подій Революції Гідності
За попередньою інформацією, вартість знахідки оцінюється у кілька мільйонів доларів США».