Курси НБУ $ 44.62 € 51.16

У Луцькому гіпермаркеті продають зіпсовану рибу

В одному із найбільших торгових центрів Луцька реалізують зіпсовані продукти харчування


Про це повідомляю активіст Михайло Шелеп у "Фейсбуці".


"Вчора ввечері купив морожену рибу хек. Зранку риба смерділа і просто розвалюлась. Сьогодні прийшов в гіпермаркет і повернув зіпсований товар. Також написав скаргу. Що цікаво, ніхто навіть не переважував товар, не передивлявся і так далі, відразу взяли назад і вибили чек про повернення. Чи не свідчить це про те що вони в курсі такої проблеми?", - написав громадський діяч.



Чи не свідчить це про те що вони в курсі такої проблеми?



Допис активно обговорюють користувачі соціальної мережі. Зокрема, Анна Єкименко-Поліщук розповіла історію, що свідчить як працюють супермаркети: "одне підприємство, яке має тварин, зверталось до всіх мереж по списаний товар на корм звірятам. Відгукнувся один супермаркет. Решта сказали, що у них безвідходне виробництво".


А Володимир Бекало наголошує: "проблема набагато глибша, адже чимало протерміновки, крадіжок, некондиції і т.д. лягають на зарплату працівників. Норми списання існують, але вони недостатні. Крім того товар (особливо той, що потребує температурного режиму) на всіх етапах продажу може зазнавати впливу вищих температур, ніж передбачено технологією",  тому радить купувати живу рибу і молокопродукти в найближчих виробників та їх спеціалізованих магазинах (там найменше ланок, де товар возиться і перекладається).



 

Telegram Channel