У Росії легалізували найманство кадрових військових
Держдума Росії прийняла в другому і відразу в третьому, остаточному читанні урядовий закон, що надає військовослужбовцям можливість укладати короткострокові контракти
Будь-хто, хто служить в армії за призовом, може укласти контракт за місяць до демобілізації і прослужити ще рік, щоб брати участь "в підтримці або відновленні міжнародного миру".
У супровідних матеріалах до закону вказано, що "відповідна необхідність викликана зміною військово-політичної обстановки", повідомляє Depo.ua з посиланням на "Интерфакс".
На думку творців закону, "це дозволить оперативно вирішувати короткострокові, але важливі завдання, пов'язані з участю в операціях з підтримання миру і боротьби з терористичними і екстремістськими організаціями".
Згідно з документом, будь-хто, хто служить в армії за призовом, може укласти контракт за місяць до демобілізації і прослужити ще рік, щоб брати участь "в підтримці або відновленні міжнародного миру".
Зазначимо, Росія використовує кадрових військових для сприяння незаконним збройним формуванням на Донбасі і проводить військову операцію в Сирії.