«Посланці святого Миколая в місті»: луцькі патрульні відсвяткували річницю своєї роботи урочистим концертом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.25 € 30.68

«Посланці святого Миколая в місті»: луцькі патрульні відсвяткували річницю своєї роботи урочистим концертом

Рік тому, 19 грудня 2015 року, 160 нових поліцейських склали присягу на Театральному майдані

 Нам довіряють громадяни, а це найважливіше: без підтримки лучан нічого б не вдалося.Ярослава ТИМОЩУК


За підсумками роботи патрульних у Луцьку провели прес-конференцію. На ній був присутній заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький та начальник Управління патрульної поліції у Луцьку Олександр Вовченко.


Як зазначив Фацевич, попри всі труднощі, які траплялися на шляху поліцейських, їм вдалося впоратися з основними завданнями. «У нас вийшло. Нам довіряють громадяни, а це найважливіше: без підтримки лучан нічого б не вдалося», – зауважив він.


Також Фацевич повідомив: для реалізації всіх цілей потрібно розширювати штат, тож до серпня 2017 року буде набрано ще 200 поліцейських. Перший додатковий етап набору відбудеться наприкінці січня — на початку лютого наступного року.


Окрім того, Фацевич розповів, що в наступному році запрацює й дорожня поліція. Вона патрулюватиме дороги національного та міжнародного значення. А в Ковелі приступить до праці окремий батальйон патрульної поліції (у структурі управління в Луцьку).


Серед пріоритетів, які ставить керівництво поліції на наступний рік, – боротьба з вуличною злочинністю та її профілактика. Для цього в Луцьку створять спеціальні тактичні групи для патрулювання вулиць.


Опісля цього відбувся урочистий концерт в Палаці учнівської молоді. Для присутніх виступали учасники спортивного клубу «Герць», народного ансамблю спортивного танцю «Троянда» та інші колективи.


Працівникам патрульної поліції вручали подяки від МВС, Волинської облдержадміністрації, обласної та міської рад. Як зауважив заступник голови ОДА Сергій Кошарук, символічно, що один рік своєї діяльності патрульні відзначають у День святого Миколая, котрий є покровителем Луцька. «Ви посланці цього святого в місті», – звернувся Кошарук до поліцейських.