Курси НБУ $ 44.88 € 51.20

Воїн АТО і «Пікардійська терція» записали «Молитву на Різдво» (Відео)

Це ще одна, вже шоста, композиція проекту Пісні Війни

Автором слів та музики цієї сучасної колядки став український воїн і бард Зиновій Медюх, відомий також як Зеник з Майдану.



Їхав додому і думав про всіх тих хлопців, які залишаються захищати нашу землю і при мінус 10-20 градусів, у той час, коли на мирній території усі родинами збираються за святковими столами.



Під час Революції Гідності Зиновій з гітарою в руках тримав Нічну варту.


Згодом записався добровольцем у Національну гвардію. Почав їздити у зону АТО як солдат резерву першого батальйону Нацгвардії України імені генерала Сергія Кульчицького – дав сотні концертів як для військових, так і для мирного населення Донбасу.
Колядку «Молитва на Різдво» нацгвардієць Зиновій Медюх написав торік перед Різдвяними святами, коли повертався із передової у рідний Стрий, що на Львівщині.


«Їхав додому і думав про всіх тих хлопців, які залишаються захищати нашу землю і при мінус 10-20 градусів, у той час, коли на мирній території усі родинами збираються за святковими столами, - пригадує воїн-бард. – Їм, у першу чергу, ця пісня і присвячується», йдеться на ютуб-каналі ПІсні Війни.



 


 

Telegram Channel