«Головний патрульний» Фацевич зізнався, що серцем досі лишається військовим - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02

«Головний патрульний» Фацевич зізнався, що серцем досі лишається військовим

Волинянин розповів про свій робочий графік та специфіку життя поліцейського

«З дому виїжджаю о 7.15, після 8.00 добираюся на роботу. До 9.00 отримую дані про оперативну обстановку за ніч, за добу, про те, які заходи сьогодні плануються. Повертаюся коли як - десять вчора, одинадцять. Можу до часу ночі сидіти», – очільника Патрульної поліції Олександра Фацевича Gazeta.ua.


На спорт, каже, часу бракує: «У кабінеті є кімната відпочинку – там турнік, бруси – на них займаюся».Під час масових заходів – він на вулиці зі своїми людьми.Під час масових заходів – він на вулиці зі своїми людьми.


«Вчора сам був бійцем. Знаю, що коли командир поруч – це важливо. Якщо я даю команду, я за неї відповідаю», – каже Фацевич.


Олександр Фацевич – професійний військовий, волинянин. Із 2014-го керував спецпідрозділом МВС «Світязь». Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за вихід з оточення біля Дебальцевого. З листопада 2015-го – начальник Департаменту патрульної поліції МВС України і заступник керівника Національної поліції.


«Я тільки стаю поліцейським. Серцем я ще військовий. Але мені подобається те, що роблю. Розбираюся потихеньку. У мене начальники департаментів – професіонали, вони допомагають. А я не соромлюся запитати – я людина в цій системі нова», – каже головний патрульний країни.