У Парижі не був. Але Ейфелеву вежу у Шацьку збудував — уже тричі! (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.51 € 27.06
У Парижі не був. Але Ейфелеву вежу у Шацьку збудував — уже тричі! (відео)

Волинь-нова

У Парижі не був. Але Ейфелеву вежу у Шацьку збудував — уже тричі! (відео)

Іван Гарват, який спорудив у себе на подвір’ї поблизу квітника символ французької столиці, вирішив не зупинятися на досягнутому. Після того, як вийшла стаття у «Волині-новій» і фільм на volyn.com. ua про його особливе хобі, збудував собі ще одну. Про всяк випадок

Олег КРИШТОФ


Новий витвір майстра знову вищий від попереднього — 7 метрів 20 сантиметрів. Це було одне з найвагоміших досягнень чоловіка у 2016-му. І що, ви думаєте, він запланував на цей рік? Ніколи не вгадаєте: спорудити нову вежу — ще більшу. От манить чоловіка висота і шарм паризької пам'ятки.Іван Гарват довів, що і після виходу на пенсію життя може бути яскравим, якщо не відмовляти собі в природному прагненні — творити.Вперше скопіювати творіння Ейфеля Івана Гарвата надихнули декорації до відомого телешоу. Внук допоміг знайти в інтернеті ескізи, і колишній механізатор, використовуючи те, що було під рукою, збудував триметрову вежу.
Нагадаємо, що її чоловік продав, а коли сусіди почали нарікати, що вулиця втратила свою родзинку, довелося спорудити іншу — вдвічі вищу.
А далі пішло-поїхало: туристи фотографуються, журналісти допитуються, товариші допомагають із матеріалами. А спочатку було чимало скептиків, дехто казав: «Дурний, не має до чого взятися…» Та чоловік довів, що і після виходу на пенсію життя може бути яскравим, якщо не відмовляти собі в природному прагненні — творити.


Вітаючи з Новим роком і Різдвяними святами читачів газети «Волинь-нова», Іван Гарват виокремив пенсіонерів й побажав їм натхнення, здоров'я і грошей, щоб вистачило на будь-які творчі проекти.


Наша довідка


Ейфелеву вежу висотою 324 метри у Парижі спорудив 1889 року конструктор Густаво Ейфель. А житель Шацька Іван Гарват у 2013-му зробив її точну 6-метрову копію, а у 2016-му — ще одну заввишки 7 метрів 20 сантиметрів.


На фото: Вночі вежа підсвічується, а ще там мають бути вирізьблені фігури туристів...