Поляки у Литві страждають від російської пропаганди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Поляки у Литві страждають від російської пропаганди

За словами дипломата, поляки підпадають під маніпуляції та промивання мізків з боку РФ

На поляків, які проживають у Литві, впливає російська пропаганда, заявив у розмові з виданням «Gazeta Polska Codziennie» міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, повідомляє "Тиждень".Найбільш вразливими на дію пропаганди є люди, які живуть відособлено, які не ведуть соціально активного життя».За його словами, поляки підпадають під маніпуляції та промивання мізків з боку російської пропаганди.
«Найбільш вразливими на дію пропаганди є люди, які живуть відособлено, які не ведуть соціально активного життя», - сказав Лінкявічюс.


Глава МЗС Литви зауважив, що поляки, котрі проживають у його країні, слухають російське радіо та дивляться російське телебачення та зазначив, що треба дати людям якомога більше джерел інформації.


Міністр додав, що мріє про те, аби «у тих місцях, де мешкають поляки, мовило польське телебачення».


Нагадаємо, 17 лютого з'явилася новина, що німецькі солдати в Литві стали об'єктами інформаційної атаки з використанням "фейкових" новин з метою їхньої дискредитації. Один із дипломатів НАТО припустив, що за провокацією стоїть Росія, оскільки Москва виступає проти розміщення батальйону НАТО у Литві.