Курси НБУ $ 27.41 € 32.47
У Ратному обікрали «кіборга», який вижив під уламками Донецького аеропорту

Волинь-нова

У Ратному обікрали «кіборга», який вижив під уламками Донецького аеропорту

Останнім часом у райцентрі сталося три пограбування підсобних господарств

Марія ЛЯХ


За словами працівників райвідділу поліції, у злодіїв «почерк» однаковий – викрадають електроінструменти.  Найбільше не пощастило «кіборгу» Ігорю Гулю. З його господарського приміщення винесли найбільше: мотокосу, «болгарки», «дрильки», бензопилу, електрорубанок, набір ключів і 50 літрів дизельного пального. Усе це він збирав роками…Ігор Гуль пройшов крізь пекло війни, дивом вижив під уламками Донецького аеропорту і, будучи поранений, вивів із пекла 14 побратимів…У злодіїв, як кажуть у народі, – ні сорому, ні совісті. Ігор Гуль пройшов крізь пекло війни, дивом вижив під уламками Донецького аеропорту  і, будучи поранений, вивів із пекла 14 побратимів…


«Кіборг» написав заяву у поліцію, порушене кримінальне провадження за статтею 185, ч.3 Кримінального кодексу. Триває розслідування.


Тим часом Ігор Гуль просить жителів Ратнівщини, які, можливо, щось знають, не залишатися байдужими і допомогти знайти крадіїв, оскільки ці люди не гребують нічим і хтозна, чи якоїсь ночі не «наведуть» лад у інших господарствах жителів району.