Полковникам-хабарникам присудили домашній арешт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

Полковникам-хабарникам присудили домашній арешт

Офіцери були викриті 23 лютого на одержанні хабара у 6000 доларів США за працевлаштування цивільної особи на військову службу

Двом полковникам Генерального штабу Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, яких підозрюють в отриманні хабара, обрано запобіжний захід.Хабар офіцери отримували у два етапи: спочатку – 3000 доларів, а під час отримання другої частини їх було затримано.Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, передає «РБК-Україна». «За клопотанням військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України судом обрано запобіжний захід двом полковникам з Генерального штабу Збройних Сил України (домашній арешт) та Державної прикордонної служби України (цілободовий домашній арешт з носінням електронного браслету)», - повідомляють у прокуратурі.


Відзначають, що хабар офіцери отримали у два етапи. Спочатку вони отримали 3000 доларів, а під час отримання другої частини військовослужбовців було затримано. Старшим офіцерам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, у великому розмірі та за попередньою змовою групою осіб, які займають відповідальне становище, поєднане з вимаганням).