Турчинов каже, що ЗСУ потрібен лише місяць, щоб звільнити окуповані території Донбасу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Турчинов каже, що ЗСУ потрібен лише місяць, щоб звільнити окуповані території Донбасу

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те, що Україна переможе Росію у гібридній війні на Донбасі

 На думку посадовця, українці «приречені на перемогу», однак військові сили мають підтримуватися економікою, передає ТСН.Секретар Ради нацбезпеки вважає, що бої в районі Світлодарської дуги та біля Авдіївки показали, що українська армія сильніша за гібридні війська РФ. «Сильна армія неможлива без сильної економіки. Тому сьогодні один з пріоритетів - нарощування нашого економічного потенціалу, який безпосередньо пов'язаний з оборонним потенціалом. Сильна економіка України, і, відповідно, поліпшення стандартів життя українців, - найважливіші фактори, необхідні для звільнення окупованих територій як Донбасу, так і Криму», - вважає Турчинов.


Секретар Ради нацбезпеки вважає, що бої в районі Світлодарської дуги та біля Авдіївки показали, що українська армія сильніша за гібридні війська РФ.


«Достатньо місяця, щоб повністю звільнити територію Донбасу», - сказав Турчинов в інтерв'ю Цензор.net.


Водночас, на його думку, в разі початку такої визвольної операції невідомо, скільки своїх дивізій виставить проти України Росія.


«Коли розраховуєш сили і засоби для проведення наступальних операцій, потрібно чітко розуміти, скільки сил і коштів у твого ворога. Ми постійно відстежуємо їхні дії: щоденне завезення техніки, зброї, найманців і контрактників. Але у всіх цих численних добре озброєних підрозділів, що перебувають на окупованому Донбасі, головне завдання: в разі нашого наступу протриматися кілька діб до підходу основних сил російської армії», - пояснив він.


Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляв, що останнім часом Росія активізувала перекидання на територію окупованого Донбасу військової техніки, зброї та військовослужбовців.