Приміщення школи віддали багатодітній матері - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Приміщення школи віддали багатодітній матері

У Любомльському районі процес закриття малокомплектних шкіл розпочався наприкінці 2015-го. Вже припинили роботу 4 навчальні заклади. Однак тут досі міркують про долю приміщень і майна закритих шкіл. У невеличкому селі Ладинь громада вирішила цю проблему раціонально

Початкова школа у селі Ладинь першою потрапила  під сумнозвісну оптимізацію. Спочатку це викликало обурення місцевої громади. Однак зваживши на те, що в школі навчалося лише 6 учнів, та й демографічна ситуація в селі невтішна, батьки, врешті, погодилися з непопулярним рішенням влади закрити школу, йдеться на сайті Волинської дирекції НСТУ.На сесії депутати сільської ради проголосували за те, щоб передати приміщення школи під житло вдові, багатодітній матері Наталії Лебідь.На сесії районної ради прийняли рішення про ліквідацію навчального закладу. Його приміщення, на думку депутатів, потрібно передати на баланс сільської ради, щоб там жила вчителька. Однак це рішення не підтримала місцева громада. Адже в селі є чимало багатодітних сімей і учасників АТО, які теж не мають житла.


На сесії депутати сільської ради проголосували за те, щоб передати приміщення школи під житло вдові, багатодітній матері Наталії Лебідь.


Звісно,  такому подарунку жінка рада. Проте щоб переобладнати приміщення під житло, потрібні чималі гроші, а їх у багатодітної родини немає. Депутат районної ради  Ігор Торба запевнив, що наодинці з проблемами новоселів не залишать.


В цьому навчальному році в Любомльському районі припинено навчання ще у двох сільських школах. Втім, рішення про ліквідацію цих закладів  депутати райради не підтримали. А місцеві громади б’ють на сполох, бо добротні приміщення без догляду руйнуватимуться.