Рівненська поліція сьогодні ганяла за п’янезним мопедистом (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Рівненська поліція сьогодні ганяла за п’янезним мопедистом (фото)

Волинь-нова

Рівненська поліція сьогодні ганяла за п’янезним мопедистом (фото)

Вдалося наздогнати на території сміттєзвалища

Сьогодні в обід під час патрулювання інспектори помітили мопед, водій якого порушував правила дорожнього руху, а саме керував транспортним засобом без мотошолома, повідомляє Патрульна поліція Рівного.


На вимогу про зупинку завчасно поданої за допомогою жезла не відреагував. Його затримали після переслідування вже на території сміттєзвалища.Водію запропонували пройти тест на стан алкогольного сп'яніння на місці зупинки, на що водій погодився. Результат тесту – 2,19 проміле.Під час спілкування з водієм патрульні виявили явні ознаки алкогольного сп'яніння. Водію запропонували пройти тест на стан алкогольного сп'яніння на місці зупинки, на що водій погодився. Результат тесту – 2,19 проміле.


Водія запросили до відділу поліції для встановлення особи, адже документів для перевірки чоловік не надав.


На 23-річного водія склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані сп'яніння), ст.122-2КУпАП (за невиконання вимоги про зупинку) та постанову за ч.2 ст.126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки).