На Рівненщині розбійники катували самотню бабусю – допоки не віддала 2300 гривень… (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
На Рівненщині розбійники катували самотню бабусю – допоки не віддала 2300 гривень… (фото)

Волинь-нова

На Рівненщині розбійники катували самотню бабусю – допоки не віддала 2300 гривень… (фото)

Двоє невідомих чоловіків у масках вибили вікно та проникли до будинку

Близько 22 години 28 лютого двоє невідомих чоловіків у масках вибили вікно та проникли до будинку самотньої пенсіонерки у селі Золочівка Демидівського району Рівненщини, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.Бабуся спробувала заспокоїти непроханих гостей, та один із них почав її душити і кілька разів вдарив по обличчю.У наляканої жінки, яка вже відпочивала, одразу ж почали випитувати про схованку з грішми. Бабуся спробувала заспокоїти непроханих гостей, та один із них почав її душити і кілька разів вдарив по обличчю. Тож пенсіонерці нічого не залишалося як самій віддати дві тисячі 300 гривень. Забравши те, за чим прийшли, зловмисники швидко покинули оселю.


Через деякий час пенсіонерка розповіла про напад своїй дочці, яка і повідомила до поліції.


Правоохоронці за фактом розбою, поєднаного з проникненням у житло розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України, у рамках якого проводять слідчі та розшукові заходи з метою встановлення осіб зловмисників. Відповідно до санкції статті нападникам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років.


Життю та здоров’ю потерпілої нічого не загрожує, від госпіталізації вона відмовилася.