Представники ЄС у захваті від Володимир-Волинського ЦНАПу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Представники ЄС у захваті від Володимир-Волинського ЦНАПу

3-го березня Володимир-Волинський модернізований міськрайонний Центр надання адміністративних послуг відвідали представники організацій-донорів європейського проекту з модернізації ЦНАПів в Україні Беренд де Гроот – керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, Бастіан Вайгель та Анна Гайдучок – директор і менеджер програм GIZ проекту «U-Lead», та керівник проекту «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», у Волинській, Львівській та Рівненській областях Роман Матвійчук

Спільно з міським головою Володимира-Волинського Петром Саганюком, керівником ЦНАПу Аллою Троць, вони проінспектували ЦНАП, де завершується капітальний ремонт. Взяли участь в обговоренні облаштування та роботи ЦНАПу також начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва МВК Віктор Фіщук, керівник підприємства «Промжитлобуд», яке проводить ремонт ЦНАПу, Микола Боренко, а також представники Володимир-Волинської РДА, йдеться на сайті райради міста.У модеріназованому ЦНАПі є дитячий куточок, і навіть передбачений сповивальний столик для немовлят – все для зручності громадян, які приходитимуть у ЦНАП із дітьми.На ремонт та модернізацію Володимир-Волинського ЦНАПу було виділено 1 мільйон 275 тисяч гривень європейських коштів, понад 400 тисяч гривень на умовах співфінансування – з міського бюджету. Також, за ініціативи міського голови Петра Саганюка, півторамільйона гривень було виділено з міського бюджету на перекриття даху приміщення та ремонт другого поверху, який наразі добігає кінця. Щодо першого поверху, то там залишилося встановити систему відео-спостереження, встановити та підключити закуплену в минулому році техніку.


Втім, новий модернізований ЦНАП, – це не тільки й не стільки відремонтовані приміщення, нові меблі та оргтехніка. Це, передусім, новий, комплексний підхід до надання громадянам повного спектру послуг.


-Громадяни, прийшовши в сюди, мають в одному місці отримати весь спектр послуг, при цьому їм має бути зручно й комфортно, – відзначив міський голова, проводячи екскурсію для гостей. – Також плануємо розмістити тут окремі управління та відділи виконкому міської ради, адже фактично  виконавчий комітет міської ради «розкиданий» по 8 локаціях, що ускладнює для людей вирішення їхніх питань.  Наразі розглядається питання розташування в ЦНАПі представників підприємств-монополістів, таких, як газове управління, обленерго тощо.Розповів Петро Саганюк гостям і про специфіку нашого міста, розташованого на кордоні, в якому дислокується кілька військових частин. Також відзначив, що в ЦНАПі буде діяти так звана «електронна черга», буде запроваджено електронну система документообігу, встановлено систему відеоспостереження. Більше того, в модеріназованому ЦНАПі є дитячий куточок, і навіть передбачений сповивальний столик для немовлят – все для зручності громадян, які приходитимуть у ЦНАП із дітьми. Крім того, тут розміщуються три вбиральні, одна з яких – обладнана всім необхідним для користування нею людьми з обмеженими фізичними можливостями.


На першому поверсі ЦНАПу, крім рецепції, для зручності клієнтів діятимуть також відділення «Ощадбанку» та міграційна служба. Крім того, з початком роботи нового ЦНАПу громадяни зможуть владнати тут всі «паперові» справи, пов’язані з народженнями дитини: отримати свідоцтво про народження, зареєструвати її за місцем проживання та оформити матеріальну допомогу, передбачену при народженні малюка.


А Роман Матвійчук додав, що наразі розглядається питання розташування в ЦНАПі представників підприємств-монополістів, таких, як газове управління, обленерго тощо. Також пан Матвійчук відзначив, що наразі Володимир-Волинський ЦНАП знаходиться в стадії приблизно місячної готовності до свого відкриття.


Іноземні гості були приємно здивовані побаченим, і відзначили, що вже зараз в багатьох містах України, приступаючи до модернізації ЦНАПів, беруть за взірець Володимир-Волинський Центр надання адміністративних послуг.