Янукович на майдані ставив «йолку», а Лукашенко запустив дитячий поїзд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Янукович на майдані ставив «йолку», а Лукашенко запустив дитячий поїзд

В Бресті близько 300 людей зібралися на акцію протесту проти «декрету №3», так званого податку «на дармоїдство». Натомість, на місці акції протесту, влада влаштувала катання на дитячому потягу, конях, та віслюках

Марш отримав назву «Ми не дармоїди». Головний організатор акції — активіст Олександр Кабанов.Біля брестської мерії також з'явилися анархісти, які користуючись нагодою і мегафоном викрикують радикальні гасла.Але самого Кабанова 3 березня викликали в Ленінське РУВС Бреста, телефон його недоступний, невідомо, де він знаходиться, передає «Громадське».


Спочатку було близько 300 людей, але потім приєднались ще близько 700. З Мінська на Марш виїхали політики Анатолій Лебедько, Віталій Римашейскі, Микола Козлов і Ольга Ковалькова, їх машину зупинили в 120 кілометрах від Бреста.


Вони намагаються дістатися до обласного центру «автостопом».


Біля брестської мерії також з'явилися анархісти, які користуючись нагодою і мегафоном викрикують радикальні гасла.


Напередодні протесту деякі мешканці отримали смс з наступним текстом: «В суботу та неділю з 11:00 до 15:00 на площі Леніна буде організовано безкоштовне катання на конях, поїзді і електромобілях».


Нагадаємо, у Білорусі 17 і 19 лютого відбулися акції протесту проти «податку на дармоїдство».


Білоруси протестували проти декрету президента Лукашенка, який вимагає від кожного, хто не має роботи, сплачувати за користування транспортом, школою, медициною. Це приблизно 200 доларів на рік.