Захист Насірова допускає, що його затримають повторно після 23:00 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Захист Насірова допускає, що його затримають повторно після 23:00

Захист голови Державної фіскальної служби Романа Насірова допускає, що після 23:00, коли закінчиться 72-годинний термін його затримання, його буде затримано повторно, вже у новій справі

Про це журналістам сказав адвокат Олександр Лисак, повідомляє кореспондент LB.ua.Якщо сьогодні не відбудеться засідання, то не виключаю, що після 23:00 Насірова знову затримають, вже в іншій справі."Якщо сьогодні не відбудеться засідання, то не виключаю, що після 23:00 Насірова знову затримають, вже в іншій справі", - сказав він.


"Через 40 хвилин буде офіційна заява з приводу того, чи продовжиться сьогодні засідання. Думаю, що офіційна позиція суду буде такою, що сьогодні авторозподіл [для вибору нового судді] не відбудуться", - додав адвокат.


Нагадаємо, Насірова затримано в ніч на 3 березня в лікарні "Феофанія". Спеціалізована антикорупційна прокуратура зажадала заарештувати голову ДФС. Увечері 4 березня відбулася перша спроба обрати йому запобіжний захід, але суддя Солом'янського районного суду Олександр Бобровніков вирішив перенести засідання на неділю в зв'язку з тим, що не всі захисники Насірова встигли ознайомитися зі справою.


Вранці 5 березня захист Насірова заявив про відвід судді.


Близько 23:00 5 березня закінчується термін затримання голови ДФС.


Насірова підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Йому закидають неправомірне розстрочення податкових боргів підприємствам Онищенка та завдання збитків державі на 2 млрд гривень.