Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
 Ковельські каратисти здобули 17 нагород

Волинь-нова

Команда вихованців тренера Віктора Обухова посіла друге місце у відкритому чемпіонаті Рівненської області

Наші спортсмени повернулися у рідне місто із 6 «золотими», 5 «срібними» і 6 «бронзовими» медалями.

У місті Дубно пройшов відкритий чемпіонат Рівненської області з кіокушин карате серед дітей, підлітків та дорослих, повідомляє сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь збірні шкіл міст Рівного, Тернополя, Запоріжжя, Хмельницького, Славути, Миколаєва, Ковеля, Броварів, Дубно та Криму.

Ковельські каратисти під керівництвом тренера Віктора Обухова в командному заліку посіли друге місце. Серед переможців та призерів: Дмитро Абрамчук (третій результат у категорії 6-7 років); Денис Троцюк, Ілля Романюк - третє місце, Вікторія Ксюк – друге ( 8-9 років); серед десяти-, одиннадцятирічних ровесників найвищу сходинку п’єдесталу посіли Сергій Козін , Михайло Наумчик, Сергій Качалай, Захар Оніщук, Богдан Брагнюк, Іван Потапчук, «срібло» здобули Станіслав Пшонік , Олександр Коваль , Павло Хлуд, «бронза» -в Назара Скуратівського; у категорії 12-13 років другим став Василь Януль, на третьому місці Фрунзік Королік.