Чи назбирає Насіров 100 мільйонів гривень? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Чи назбирає Насіров 100 мільйонів гривень?

Волинь-нова

Чи назбирає Насіров 100 мільйонів гривень?

Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід для відстороненого голови Державної фіскальної служби у вигляді арешту на 60 діб і призначив заставу в 100 млн гривень

Таке рішення уночі 7 березня ухвалив суддя Олександр Бо бровник, інформує «Українська правда».


Слідчий суддя ухвалив: клопотання НАБУ, погоджене прокурором САП, задовільнити частково. Застосувати до Романа Насірова тримання під вартою, строком на 60 діб. Дата закінчення – 23.50 30 квітня. Застава – 100 мільйонів гривень. Раніше в ЗМІ фігурувала сума у 2 мільярди гривень, про яку, до речі, сам глава ДФС сказав, що в нього нема таких грошей і буде проти, якщо навіть друзі запропонують таку суму…Застосувати до Романа Насірова тримання під вартою, строком на 60 діб. Дата закінчення – 23.50 30 квітня. Застава – 100 мільйонів гривень.Крім того суд поклав на Насірова ряд зобов’язань, зокрема не відлучатися з-за меж Києва без дозволу детектива, прокурора та суду, утримуватися від спілкування з підозрюваними, здати паспорти для виїзду за кордон та інші документи, які дозволяють покинути межі країни. Крім того Насіров зобов'язаний носити електронний браслет.


Активісти, які раніше зібралися біля залу суду, раділи вироку і запалювали фаєри.


Як відомо, раніше у понеділок Солом’янський районний суд Києва двічі відмовив захисту Насірова у проведенні судово-медичної експертизи з визначення стану здоров’я.


6 березня громадські активісти пікетували будівлю суду в Києві, побоюючись, що відсторонений глава Державної фіскальної служби, звинувачений у зловживанні службовим становищем та нанесенні збитків державі в розмірі 2 млрд грн, може втекти.


За даними Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Насіров у 2015 – 2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр».