Володимир ГУНЧИК: «Наші жінки перші і на фронті, і в тилу» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Володимир ГУНЧИК: «Наші жінки перші і на фронті, і в тилу»

Привітання голови Волинської облдержадміністрації з 8 Березня

«Шановні, чарівні, любі жінки! Милі й привітні волинянки!


Так уже повелося: все найсвітліше, що є у нашому житті, – щастя, радість, кохання – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. З  найближчою жінкою – матір’ю, з жінкою, котра йде поруч, – дружиною, з жінкою, з появою якої розумієш сенс життя – дочкою. Саме з приходом березня, коли природа оживає й милує око, хочеться так багато сказати жінкам! Переконаний, теплі слова слід адресувати жінкам, не шукаючи нагоди.Тому від щирого серця вітаю зі святом, що відкриває календар нової весни, – 8 Березня! Жінка, як природа, милує око, дарує красу, дає життя. Але, як і природа, сильна. Сучасна жінка – не лише уособлення ніжності, тепла й любові. Прекрасна половина – лідери, політики, державотворці та професіонали справи. Жінки – у лавах Української армії, у волонтерських рядах. При цьому їм вдається вправно тримати ще й домашній тил: бути турботливими матерями, люблячими дружинами, хорошими друзями.


Переконаний, теплі слова слід адресувати жінкам, не шукаючи нагоди. Разом із тим, оминати увагою Міжнародний жіночий день не варто. Бо першопочаткове значення 8 березня – абсолютно соціальне, позаяк фактично ознаменувало сплеск руху на захист прав жіноцтва в середині 19 століття. І вже радянська система трансформувала його у день, коли лишень вітають та  дарують подарунки.


Нині, і в цьому впевнений, 8 Березня має стати святом жінки та весни, коли через теплі слова вітань утверджується основоположна істина – кожній людині не залежно від статі держава гарантує права. Й томі заперечувати Міжнародний жіночий день автоматично означає заперечувати те, що у кожної людини є права.


А з нагоди свята хочу побажати усій прекрасній половині, аби в душах вирувала весна, аби світило сонце. А всім нам – чистого неба. Україна – теж жіночого роду. Нашій державі бажаю процвітання й передусім миру!», – повідомляє офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації.