На Донбасі перебуває 400 російських танків і 1000 артилерійських систем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

На Донбасі перебуває 400 російських танків і 1000 артилерійських систем

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив під час виступу в Сенаті США

За його словами, гібридна війна Росії проти України проявляється в шокуючій кількості російського озброєння, розгорнутого на території окупованого Донбасу і Криму. «Зараз мова йде про близько 4200 регулярних військ і до 40 тисяч бойовиків. Йдеться про більш ніж 400 танків і 800 бронеавтомобілів. Йдеться про близько 1000 артилерійських систем і понад 200 ракетних систем залпового вогню, про приблизно 23 тисячі військ в окупованому Криму", - поінформував глава МЗС.Війна Росії проти України протягом останніх трьох років призвела до окупації 7,2% території Він зазначив, що в Міжнародному суді ООН представник Росії зробив безглузду заяву про те, що підтримувані Росією бойовики на Донбасі нібито знайшли все вказане озброєння в старих радянських шахтах. "Чи може хтось в це повірити?" - сказав Клімкін.

Також міністр додав, що війна Росії проти України протягом останніх трьох років призвела до окупації 7,2% території. За його словами, майже 10 тисяч українських громадян - як військових, так і цивільних - загинули, ще близько 23 тисяч українців були поранені, передає УНІАН.