Німецький баскетболіст першим з іноземців набрав 30 тисяч очок в НБА (фото+відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Німецький баскетболіст першим з іноземців набрав 30 тисяч очок в НБА (фото+відео)

Волинь-нова

Німецький баскетболіст першим з іноземців набрав 30 тисяч очок в НБА (фото+відео)

Крім того, він став лише 6-м гравцем ліги, кому підкорився цей результат

«Даллас» на своєму майданчику обіграв «Лос-Анджелем Лейкерс» (122:111), а 38-річний Дірк Новіцкі став першим іноземцем і шостим гравцем в історії НБА, який набрав 30 тисяч очок, повідомляє УНІАН з посиланням на SportArena.Вже у другій чверті оформив історичні бали, які й вивели його в одну компанію з Уїлтом Чемберленом, Карлом Мелоуном, Карімом Абдул-Джаббаром, Майклом Джорданом і Кобі Брайантом.Новіцкі з першої ж чверті почав виконувати план на гру, і повторив рекорд кар'єри, набравши 18 очок за перші 12 хвилин, а вже у другій чверті оформив історичні бали, які й вивели його в одну компанію з Уїлтом Чемберленом, Карлом Мелоуном, Карімом Абдул-Джаббаром, Майклом Джорданом і Кобі Брайантом.


Дірк став третім гравцем в історії НБА, який набрав стільки очок, виступаючи за один клуб. Раніше подібні досягнення були лише у Брайанта і Мелоуна. Всього ж в цьому поєдинку німець відзначився 25 очками та 11 підбираннями, ставши найрезультативнішим у команді.