ПОГОДА: не забудьте парасолю! (Карти гідрометеоцентру і крута пісня на слова Шевченка) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

ПОГОДА: не забудьте парасолю! (Карти гідрометеоцентру і крута пісня на слова Шевченка)

За прогнозом чергового інженера-синоптика обласного гідрометеоцентру Світлани Дриганюк, сьогодні, 9 березня, буде хмарно з проясненням, часом невеликий дощ, у Луцьку під вечір можливий сильний дощ

Вранці подекуди туман. Вітер південно-західний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області вдень від 8 до 13 градусів тепла, у Луцьку – 10 – 12 градусів тепла.


За багаторічними спостереженнями, найтепліше 9 березня  було в 1975 році – плюс 15,6, найхолодніше – 1952-го – мінус 20,8 градуса.

Найтепліше 9 березня  було в 1975 році – плюс 15,6, найхолодніше – 1952-го – мінус 20,8 градуса.Народний прогноз погоди:


9 березня відзначається день обретіння голови Івана Хрестителя.


Цей день передбачав погоду на квітень: «Якщо день зі снігом, то і в квітні сніг, а якщо по голу, то і в квітні по голу».


День 9 березня у народі називали ще Дмитровим днем. І по цьому дню судили про погоду на Паску: «Якщо Дмитрів день на снігу, то свята (Паска) по снігу, а Дмитрів по голу, і свята по голу». Якщо роги місяця яскраві і круті – на мороз.Прогноз погоди на завтра:


10 березня буде хмарно з проясненням, вночі невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 0 до 5 градусів тепла,  вдень – 5 – 10 градусів тепла. 


Карти погоди – Український гідрометеоцентр.