6:1 – не будіть звіра у «Барселоні», а то потрапите у його пащу! (Відео)

Каталонський клуб учора ввечері створив неймовірне диво

Іспанська «Барселона» обіграла «Парі Сен-Жермен» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла до чвертьфіналу турніру, інформує Gazeta.ua.

«Барселона» стала першою командою в історії турніру, яка відігралася з 0:4 і вийшла у наступну стадію.

Зустріч відбулася у Барселоні 8 березня і завершилася перемогою господарів з рахунком 6:1. До 88-ї хвилини каталонці вигравали 3:1.

Для виходу в наступну стадію їм потрібно було забивати тричі, адже у першому матчі зазнали розгромної поразки 0:4.

Дубль оформив Неймар (88-а, 91-а хвилина), авирішальний м’яч на 95-й хвилині забив Серджіо Роберто.

«Барселона» стала першою командою в історії турніру, яка відігралася з 0:4 і вийшла у наступну стадію – до чвертьфіналу Ліги чемпіонів-2017.