У МВФ наголосили на обов’язковому проведенні пенсійної реформи в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

У МВФ наголосили на обов’язковому проведенні пенсійної реформи в Україні

Це валютно-кредитне агентство ООН ретельно перевіряє і тримає на контролі цільове використання українською стороною всіх траншів в межах програми кредитування

Міжнародний валютний фонд наполягає на обов’язковому проведенні пенсійної реформи в Україні, спрямованої на стабільне забезпечення пенсіонерів, більшість яких зараз перебувають у скрутному становищі. Таке пояснення озвучив під час брифінгу в четвер директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, повідомляє wz.lviv.ua.«Пенсійна реформа має вирішальне значення для забезпечення стабільності пенсійної системи та здатності забезпечити кращі пенсії для людей, що завершили трудову діяльність, більшість з яких перебуває в скрутному становищі».«Що стосується пенсій (в Україні – ред.), ми вважаємо, що пенсійна реформа має вирішальне значення для забезпечення стабільності пенсійної системи та здатності забезпечити кращі пенсії для людей, що завершили трудову діяльність, більшість з яких перебуває в скрутному становищі», – пояснив Райс позицію Фонду.


Він підкреслив, що український уряд «погодився на необхідності всеохоплюючої пенсійної реформи». Представник МВФ також повідомив, що українська сторона і Фонд зараз працюють разом над тим, якою має бути пенсійна система в Україні, і як до неї мають надходити асигнування.


За його словами, у МВФ чітко усвідомлюють виклики, які стоять зараз перед Україною і українським народом, і саме тому Фонд свого часу прийняв рішення ухвалити програму розширеного кредитування для підтримки України.


Райс також запевнив, що МВФ ретельно перевіряє і тримає на контролі цільове використання українською стороною всіх траншів в межах програми кредитування.