Маленькі ковельчани малювали кавою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
 Маленькі ковельчани малювали кавою

Волинь-нова

Маленькі ковельчани малювали кавою

Вихованці Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів спробували нову творчу техніку


Естетичний смак, розвиток дрібної моторики пальчиків рук та фантазія – одні з основних переваг малювання.У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулось творче заняття на тему «Мамине свято», приурочене Міжнародному жіночому дню, передає сайт Ковельської міської ради.


Найперше дітям розповіли про історію виникнення свята та його традиції. А далі всі взялись створювати неповторний подарунок для найріднішої людини – МАМИ!


Фахівці Центру вирішили спробувати нову техніку - малювання кавою. Кава - не тільки незвичайний матеріал для малювання, а й екологічний продукт. Кавова техніка малювання в Україні тільки зароджується, але вона надзвичайно популярна у світі. У Європі цей напрямок використовується як один з видів арт-терапії. Центр реабілітації дітей інвалідів також крокує у ногу із часом, тому ми разом з вихованцями теж вирішили спробувати свої сили.


Дітки з радістю використовували каву під час створення своїх «шедеврів» для мам та бабусь. Техніка нова для нас, але досить цікава і безпечна. Естетичний смак, розвиток дрібної моторики пальчиків рук та фантазія – одні з основних переваг малювання. Позитивний настрій та море емоцій – таким був девіз заняття! Найкращий подарунок – це подарунок, створений власними руками!