Волинський злочинець, якого віддала Росія, тепер відсидить за ґратами понад 6 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Волинський злочинець, якого віддала Росія, тепер відсидить за ґратами понад 6 років

Він здійснив кілька зухвалих злочинів

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Прокуратурою Волинської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення 26-річним мешканцем села Тарасове Луцького району вимагання, незаконного позбавлення волі, незаконного заволодіння транспортним засобом та грабежу.Ці злочини волинянин вчинив за попередньою змовою зі ще чотирма чоловіками, наразі уже засудженими за їх вчинення.Ці злочини волинянин вчинив за попередньою змовою зі ще чотирма чоловіками, наразі уже засудженими за їх вчинення. Він же перебував у розшуку, був екстрадований із Російської Федерації й лише тепер постав перед судом.


Зауважимо, що усі фігуранти справи і до цього вже притягувалися до кримінальної відповідальності.


Уночі 6 серпня 2014 року зловмисники двома автомобілями під’їхали до розважального комплексу «101 кілометр» у селі Піддубці Луцького району, аби під вигаданим приводом вивести звідти молодика, який, як їм було відомо, є щасливим володільцем платіжної картки з чималою сумою грошей та новенького авто.


Запхавши жертву до свого автомобіля, погрозами та насильством чоловіки домоглися того, аби заляканий хлопчина віддав їм свій «Опель Вектра». Зняти ж гроші з банківської картки без особистого звернення клієнта в банк виявилося неможливим, відтак злочинці кілька днів утримували потерпілого «під вартою» у готельних номерах та винайнятих квартирах і лише 12 серпня 20124 року відпустили, переконавшись у відсутності грошей на картці.


При цьому вони примудрилися відкрито заволодіти ще й належними жертві музичними колонками та магнітолою.


Визнавши чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 189, ч.2 ст. 146, ч.2 ст. 289, ч.2 ст. 186 Кримінального кодексу України, суд призначив йому покарання у виді 6 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.